Veľkonočný pobyt v horskom hoteli
Ubytovanie v srdci Javorníkov
Ponuka služieb pre deti

 

Horský hotel František sa nachádza v malebnom prostrední Javorníkov v katastri obce Lazy pod Makytou. Svojou polohou, dispozičným riešením a možnosťami je ideálnym miestom nielen pre športové aktivity, ale aj pre oddych, relax a príjemné stretnutia. Hotel František ponúka široké možnosti pre detské pobyty, a to forme lyžiarskych a plaveckých výcvikov, letných detských táborov, škôl v prírode alebo sústredení pre deti so športovým či umeleckým zameraním. Okrem pobytov pre deti je skvelým miestom pre rodinnú dovolenku, rôzne druhy sústredí, pracovných školení, teambuldingov, rodinných osláv a svadieb. 

 

 

 

 

Ponuka služieb pre deti 

Detskí klienti sa u nás môžu vyšantiť v detských táboroch, lyžiarskych či plaveckých výcvikoch. Náš hotel je obľúbeným miestom aj pre školy v prírode. Deťom poskytujeme okrem ubytovania a stravovania aj rôzne interiérové - stolný futbal, stolný tenis, bazén a exteriérové využitie voľného času - trávnaté ihrisko, trampolína, ohnisko, posedenie na terase.

 

Ponuka pre deti

 

 

 

 

 

 

 

Ubytovanie v srdci Beskýd na Lazoch

V našom hoteli František vám poskytneme ubytovanie v útulných, moderne zariadených izbách. Každá izba je vybavená sociálnym zariadením. Môžete využiť aj služby reštaurácie s kapacitou 80 miest, konferenčnú miestnosť vybavenú sedením pre 50 osôb s projekčným plátnom a flipchartom, úschovňu lyží, krytý bazén.

 

Ubytovanie

 

 

 

 

 

Možnosti výletov v okolí

Náš hotel sa náchadza v srdci chránenej krajinnej oblasti Beskydy a pohoria Javorníkov. Oblasť Čertova a Lazov je bohatá na kultúrne pamiatky, ale poskytuje aj mnoho možností na turistiku, cykloturistiku a lyžovanie.

 

Možnosti výletov

 

 

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia