Silvester v horskom hoteli

 

Neviete, kde strávite silvestrovský večer? Nechcete sedieť doma v obývačke ani v bare a radšej by ste si užili pohodu bez hrncov a starostí o silvestrovskú zábavu? V horskom hoteli František na vás čaká rodinná atmosféra so silvestrovskou zábavou ako sa patrí. A ktovie, možno aj nasneží a užijete si silvestrovskú lyžovačku na blízkych lyžiarskych vlekoch. 

 

 

 

 

 

 

Silvestrovský pobyt v horskom hoteli František začína 30. decembra a končí 2. januára. Silvesterská zábava začína 31.12. spoločnou silvestrovskou večerou formou bufetových stolov. Môžete si dať to, na čo máte chuť. Po večeri sa už teraz na vás teší DJ, ktorý vás roztancuje až do silvestrovskej predpolnočnej kapustnice. Po odpočítaní Nového roku spustíme silvestrovský ohňostroj a spoločne si zaželáme šťastný nový rok. Každý pár získa 1 fľašu šampanského - deluxe. Zábava pokračuje až do skorého rána, tak sa k nám pridajte.

 

 

 

 

Počas silvestrovského pobytu mimo 31.12. máte pri večeri na výber z dvoch hlavných jedál. Poskytujeme polpenziu, čiže v cene 149,00 € / osoba máte raňajky aj večere. Cez deň môžete využiť náš hotelový bazén alebo si zalyžovať v blízkych lyžiarskych strediskách ako SKI Čertov a SKI Kohútka. Na svoje si prídu aj milovníci turistiky. Ak už budete unavení z lyžovačky a turistiky, môžete si spraviť výlet za kultúrou a pamiatkami. Možností je mnoho.

 

 

 

 

Položka Cena
Silvester 2021 (dospelý/pobyt s polpenziou a silvestrovským večerným menu od 30.12.2021 do 2.1.2022) 149,00 € / osoba
Silvester 2021 (dieťa/pobyt s polpenziou a silvestrovským večerným menu od 30.12.2021 do 2.1.2022) 99,00 € /osoba
príplatok za ubytovanie 1 osoby na izbe 50 % z uvedených cien

 

 

Užite si silvestrovský pobyt bez starostí v hoteli František

 

Kontaktujte nás

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia