Veľkonočný pobyt v horskom hoteli

 

Chcete si Veľkú noc užiť bez starostí? Žiadne varenie, upratovanie, skrývanie pred oblievačmi? U nás vám ponúkame možnosť prežiť veľkú noc v pokoji, bez starostí o prípravu jedál.

 

 

 

 

 

 

Veľkonočný pobyt v hoteli František sa začína vo štvrtok 15. apríla 2022 a trvá do utorka 18. apríla 2022. Počas pobytu sa postaráme o raňajky formou bufetových stolov a na večeru budete mať na výber z 2 hlavných jedál. Po večeri vás čaká chutný dezert. 

 

 

 

 

 

Náš hotel sa špecializuje na deti a preto máme aj herňu vyhradenú priamo pre ne. Deťom poskytujeme rôzne hry - stolný futbal, stolný tenis, bazén, multifunkčné ihrisko s umelým povrchom, trávnaté ihrisko a mnoho ďalších aktivít.

 

Prvé slnečné lúče si môžete užiť na našej terase pri kávičke. Na svoje si prídu aj milovníci turistiky. V okolí je niekoľko krásnych turistických chodníkov a trás, stačí si len vybrať. Ak budete unavení z turistiky a budete mať chuť relaxovať - zaplávajte si v priestrannom bazéne. Zaujíma vás viac kultúra a pamiatky ako turistika? Super, môžete si spraviť výlet za kultúrou a pamiatkami, radi vám s výberom tých správnych poradíme u nás na recepcii. Možností je mnoho.

 

 

 

 

Položka Cena
Veľká noc /dospelý / polpenzia 139,00 € / osoba
Veľká noc /dieťa / polpenzia 89,00 € / osoba
príplatok za ubytovanie 1 osoby na izbe 50 % z uvedených cien
skrátenie pobytu o 1 noc / dospelý zníženie ceny o 20 € 
skrátenie pobytu o 1 noc / dieťa zníženie ceny o 15 €

 

Užite si Veľkú noc bez starostí v hoteli František

 

Kontakt

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia