Horský hotel ponúka pre deti

 

Lyžiarske výcviky

Zabezpečujeme lyžiarske výcviky pre žiakov základných a stredných škôl. Žiaci môžu spolu s učiteľmi využiť na výučbu detský hotelový vlek, ktorý sa nachádza len 80 m od hotela. Vieme zabezpečiť aj skúseného lyžiarskeho inštruktura. Účastníci lyžiarskeho výcviku sú ubytovaní v útulne zariadených 2, 3, 4 alebo 5 lôžkových izbách s celkovom kapacitou 120 lôžok.

 

Lyžiarky výcvik pre deti

 

 

 

 

 

 

 

Plavecké kurzy

Zabezpečujeme plavecký kurz pre žiakov základných škôl. Postaráme sa o ubytovanie, stravovanie a vyhrievaný bazén v našom hoteli. V prípade záujmu vieme zabezpečiť aj skúseného plaveckého inštruktora, vďaka ktorému si vaše deti obľúbia vodu minimálne tak, ako si ju obľúbila plavkyňa Martina Moravcová. 

 

Plavecké kurzy

 

 

 

 

 

Školy v prírode

Príjemné ubytovanie v krásnom prostredí Javorníkov v spojení so službami nášho hotela, ktoré sú priamo prispôsobené deťom, umožní vašim žiakov naplno si vychutnať školu v prírode. Celková kapacita nášho hotela je 120 postelí, ktoré sú v 2, 3, 4 a 5 posteľových izbách, ktoré sú priamo prispôsobené deťom. Každá izba má pravdaže svoje sociálne zariadenie.

 

Školy v prírode

 

 

 

 

 

 

 

Letné tábory

Letné tábory pre deti sú u nás nezabudnuteľným zážitkom. Deťom zabezpečíme okrem ubytovania a stravy aj plávanie, hry a rôzne výlety do okolia za prírodou aj kultúrou.

 

Letné tábory

 

 

 

 

 

Iné pobyty - sústredenia

Náš hotel je ideálnym miestom nielen pre aktivity detí, ale aj pre organizovanie rôznych školení, seminárov, sústredení, teambuldingov, rodinných osláv a svadieb.

 

Sústredenia

 

 

 

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia