Lyžiarske výcviky

 

Zimná sezóna jednoznačne patrí milovníkom lyžovania. Horský hotel František vám ponúka ubytovacie a stravovacie služby pre vašich žiakov počas lyžiarskeho výcviku. U nás nájdete nielen príjemné ubytovanie v krásnom prostredí, ale aj ústretový personál a výbornú kuchyňu. Krásy obľúbeného zimného športu si vaši žiaci môžu vychutnať v dvoch známych lyžiarskych areáloch Ski Čertov Javorníky a Ski Centrum Kohútka, ktoré sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti hotela František. 

 

 

 

 

 

 

Zabezpečujeme lyžiarske výcviky pre žiakov základných a stredných škôl. Pobyty sú v dĺžke piatich dní/štyri noci. Jednotná cena pre žiakov základnej školy je 142,00,- €/žiak/celý pobyt a pre žiakov strednej školy je poplatok 149,00,- €/žiak/pobyt. V uvedenej cene je zahrnuté ubytovanie a plná penzia, ktorá predstavuje 3x denne jedlo (raňajky formou bufetového stola) a zabezpečenie pitného režimu. Ak sa si chcete predĺžiť pobyt o jednu noc je to možné za príplatok 25,- € pre žiaka základnej školy a 27,- € pre žiaka strednej školy. Na 10 detí, ktoré majú zaplatený lyžiarsky výcvik má jeden učiteľ ubytovanie a plnú penziu zdarma.

 

 

 

 

Žiaci môžu spolu s učiteľmi využiť na výučbu detský hotelový vlek, ktorý sa nachádza len 80 m od hotela, a to za poplatok 12,- € na deň. Ak máte záujem, zabezpečíme pre váš lyžiarsky výcvik kvalitného a skúseného lyžiarskeho inštruktora, pod ktorého vedením sa aj z vašich žiakov stanú nadšení lyžiari. Doplatok predstavuje sumu 129,- €/deň s ubytovaním a penziou. Ak máte záujem, vieme vám zabezpečiť zdravotníka v cene  476,- €/4 noci / 5 dni pobyt . V tejto cene je zahrnutý nielen zdravotný dohľad, ale aj jeho ubytovanie a penzia.

 

 

 

 

 

 

Účastníci lyžiarskeho výcviku sú ubytovaní v útulne zariadených 2, 3, 4 alebo 5 lôžkových izbách s celkovom kapacitou 120 lôžok. Každá izba má samostatné sociálne zariadenie. K dispozícii máte tiež jedáleň, spoločenskú miestnosť (vybavenú TV s HDMI pripojením), príjemnú kaviareň a vo voľných chvíľach tiež môžete využiť stolný tenis alebo futbal. Úschovňa lyží je súčasťou hotelových priestorov. V cene lyžiarskeho pobytu môžu deti využiť zdarma jeden hodinový vstup do vyhrievaného bazéna s teplotou vody 29˚C, ktorý je súčasťou hotelových priestorov. V prípade záujmu je možný ďalší skupinový vstup do bazéna v cene 3,- € / žiak / hodina. 

 

 

 

 

Položka Cena
Lyžiarsky výcvik pre žiakov základnej školy           

(zahŕňa ubytovanie a plnú penziu)

5 dní / 4 noci 142,00,- €/ žiak
Lyžiarsky výcvik pre žiakov strednej školy           

(zahŕňa ubytovanie a plnú penziu)

5 dní/4 noci  149,00,- €/ žiak
Lyžiarsky inštruktor 129,- € / deň (ubytovanie, plná penzia)
Zdravotník

590,- € / pobyt 4 noci / 5 dni - (zdravotný dohľad, ubytovanie, plná penzia)

Hotelový vlek 12,- € / deň
Predĺženie pobytu o jednu noc

25,- € / žiak ZŠ /deň

27,- € / žiak SŠ /deň
Jeden hodinový vstup do vyhrievaného bazéna grátis
Ďalší skupinový vstup do bazéna 3,- € / žiak / hodina

 

 

Pre rezerváciu a bližšie informácie nás kontaktujte

 

 Kontakt

 

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia