Ubytovanie

 

Ubytovacie kapacity nášho hotela, ktoré vám radi poskytneme sú 120 lôžok. Izby sú rozdelené na 2, 3, 4 a 5 lôžkové. Izby sú vybavené buď manželskými posteľami alebo samostatnými posteľami, prípadne kombináciou. Samozrejmosťou sú nočné stolíky a tiež skriňa, ktorá je umiestnená v predsieni každej izby. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, kde sa nachádza wc, umývadlo a sprchový kút.

V priestoroch hotela je aj reštaurácia s kapacitou 120 miest. 

 

 

 

 

 

V hoteli sa nachádza spoločenská miestnosť s kapacitou 50 osôb a je vybavená TV prijímačom s DVD. Pre deti je samostatne vyčlenená miestnosť – herňa, kde majú k dispozícii stolný tenis, stolný futbal a posedenie na vankúšoch. Vonku sa nachádza multifunkčné ihrisko s umelým povrchom, trávnaté ihrisko, trampolína, ohnisko a v pokoji si môžete oddýchnuť aj pri posedení v kaviarni na terase.

 

 

 

Sme vybavení aj pre usporiadanie väčších stretnutí, pre konferencie máme vybavenú konferenčnú miestnosť pre 50 osôb s projekčným plátnom a flipchartom. Vášniví lyžiari určite ocenia úschovňu lyží a hotelový lyžiarsky vlek. Po lyžovačke si môžete zaplávať v krytom bazéne, ktorý sa nachádza priamo v hoteli.

 

Parkovanie vozidiel je možné pri hoteli na nestráženom parkovisku zadarmo.

 

 

 

 

Ponúkame aj možnosť usporiadania rodinných osláv, stretnutí a svadieb v priestrannej spoločenskej sále s kapacitou 120 miest. Nemusíte riešiť ani ako sa dostanú hostia, ktorí sú z ďaleka domov. Zabezpečujeme pobyty pre hostí s raňajkami, polpenziou a prípadne aj plnou penziou. Sme horský hotel priamo v prírode, čo môžete využiť so svadobným fotografom a spraviť si svadobné fotografie priamo v prírode. 

 

 

Ubytujte sa v horskom hoteli s príjemnou atmosférou

 

Kontakt

 

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia