Plavecké kurzy

 

Horský hotel František je vhodným miestom pre organizovanie žiackych plaveckých kurzov pre žiakov základných škôl. Okrem kvalitných ubytovacích a stravovacích služieb vám poskytneme komfort vyhrievaného bazéna priamo v priestoroch hotela. Počas piatich dní pre žiakov základných škôl zabezpečíme kompletný a moderný plavecký kurz. 

 

 

 

 

 

 

V cene 129,- € na žiaka je zahrnuté ubytovanie na päť dní / štyri noci a plná penzia, ktorá predstavuje 5x denne stravu a zabezpečenie pitného režimu. Raňajky sú podávané formou bufetového stola. Ak máte záujem o predĺženie ubytovania, doplatok je vo výške 25,- € na žiaka. Na desať platiacich detí má jeden učiteľ pobyt a stravu zdarma. Samozrejmosťou je vstup účastníkov plaveckého kurzu do krytého vyhrievaného bazéna s teplotou 29 ˚C s rozmermi 5 x 11 m a to počas celého pobytu.

 

 

 

 

V prípade záujmu máte možnosť využiť aj nadštandardné služby hotela František. Ponúkame vám možnosť absolvovať celý plavecký kurz s našim plaveckým inštruktorom, ktorý vašim žiakom poskytne odborný a kvalitný výcvik v cene 590,- € na celý kurz. V rámci kurzu vám vieme zabezpečiť aj zdravotníka a to za poplatok 590,- € /  pobyt na 4 noci / 5 dni. V cene má zdravotník zabezpečené už aj ubytovanie a plnú penziu. Pre spestrenie pobytu vašich žiakov a vyplnenie voľného času vám hotel zabezpečí animátora v cene 49,- € na žiaka na celý pobyt 4 noci / 5 dni.

 

 

 

 

 

 

Hotel František pre účastníkov kurzu poskytuje ubytovanie v útulne zariadených 2, 3, 4 alebo 5 lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením s celkovom kapacitou 120 lôžok. Žiaci ako aj učitelia majú k dispozícii jedáleň, spoločenskú miestnosť s televízorom, DVD, HDMI pripojením, útulnú kaviareň, terasu s možnosťou posedenia, stolný futbal alebo tenis. Areál hotela František je veľmi priestranný a poskytuje veľa možností pre spoločné trávenie voľného času. K dispozícii máte multifunkčné ihrisko s umelých povrchom a trávnaté ihrisko, na ktorých si môžete zahrať basketbal či plážový volejbal. Vo vonkajších priestoroch hotela sa nachádza aj trampolína a ohnisko, kde je možné zorganizovať spoločné posedenie žiakov.

 

 

 

 

Položka Cena

Plavecký kurz pre žiakov základnej školy

(zahŕňa ubytovanie a plnú penziu)

5 dní/4 noci 129,- €/žiak
Plavecký inštruktor 590,- € / pobyt 
Zdravotník

590,- € / pobyt 4 noci / 5 dni (zdravotný dohľad, ubytovanie, plná penzia)

Animátor  49,- € / žiak / deň
Predĺženie pobytu o jednu noc 25,- € / žiak ZŠ /deň

 

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia