Horský hotel v srdci Javorníkov
recepcia@ckrelaxcertov.sk
+421 42 / 4681 930

Škola v prírode, plavecký výcvik a lyžiarsky výcvik

 

Školy v prírode

Spoločnosť RELAX ČERTOV, s.r.o. prevádzkujúca zariadenie HOTEL FRANTIŠEK, ponúka  detské rekreácie, ako sú: školy v prírode, lyžiarske výcviky, plavecké výcviky, letné tábory a rôzne sústredenia pre umelcov a športovcov. Našou prednosťou je kapacita ubytovania 95 lôžok v jednej budove, krorá disponuje: dvomi spoločenskými miestnosťami, salónikom, vyhrievaným bazénom, priestrannou jedálňou a kaviarničkou, v ktorej si nájdu učitelia i deti nejaký ten suvenír, nealko nápoje alebo sladkosť. Areál hotela ja naozaj priestranný, je vybavený multifunkčným tenisovým kurtom, plážovým volejbalom, ohniskom, basketbalovým košom a trávnatou plochou s veľkou rozlohou. 

 

 

  • Cena: V základnej cene uvedenej pri každej ŠvP a plaveckom výcviku je vždy ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, 1 dospelý grátis na 10 platiacich detí, 2x vstup do bazéna pri ŠvP a pri plaveckom výcviku každý deň bazén, DPH.

 

  • Doprava: V prípade záujmu Vám zabezpečíme autobusovú dopravu. 

 

  • Ponúkame Vám možnosť výletu autobusom - prehliadku starého mlyna v obci Dohňany, výstup na rozhľadňu, návštevu Żupného domu v Púchove alebo návštevu Vlastivedného múzea v Považskej Bystrici.
 
  • Turnusy: Sú vždy od pondelka do piatku s možnosťou úpravy po dohode.

 

  • Animačný program: K hladkému priebehu Vašej ŠvP Vám doporučujeme prikúpiť si náš animačný program. Starostlivosť o deti od 14:00 do 21:00 preberajú naši animátori s kompletným materiálom potrebným na realizáciu programu. Cena animačného programu je 22,50€/pobyt, žiak.

 

  • Zdravotník: Ak máte problém so zdravotným dozorom pre Vaše deti, zabezpečíme Vám zdravotníka v cene 250€/pobyt.

 

  • Plavecký inštruktor: Ak máte problém s vlastným zabezpečením plavčíka pre Vaše deti, zabezpečíme Vám plaveckého inštruktora v cene 280€/pobyt.

 

  • Lyžiarský inštruktor: Ak máte problém s vlastným zabezpečením inštruktora lyžovania  pre Vaše deti, zabezpečíme Vám lyžiarského inštruktora v cene 320€/pobyt.

 

 

 

Termíny a ceny

Jarné školy v prírode a plavecké kurzy, ponúkame v cene už od 16,50€/osoba/deň!

 

 

V prípade záujmu o neskoršie termíny neváhajte nás kontaktovať: 0917 913 405. 

 

 

 

Lyžiarsky výcvik

Kvalitný hotel s krytým bazénom je vzdialený len cca 25km od mesta Púchov. Vlek František je vzdialený od hotela asi 100m, lyžiarsky areál Čertov asi 450m a Ski Kohútka cca 4,5km (dostupnosť autom alebo miniskibusom).

 

 

 

V cene je 5x ubytovanie, 5x plná penzia vrátane desiatej, olovrantu a zabezpečeným pitným režimom  - platí pri žiakoch prvého stupňa ZŠ a 5x plná penzia s nápojom - platí pri žiakoch druhého stupňa ZŠ, pri objednávkach starších žiakov ako 15 rokov sa dopláca k cenníkovej cene 4 € za pobyt, 2x vstup do bazéna, prenájom spoločenskej miestnosti, 1 dospelý na 10 platiacich detí zdarma a DPH.

 

 

© mapy.hiking.sk